Parfum David Beckham Instinct – EDT 75 ml

  • Parfum David Beckham Instinct – EDT 75 ml (Toaletná voda),
  • Fougerová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy David Beckham predávajú: vivantis.sk

O parfumu David Beckham Instinct – EDT 75 ml

Čistá koncentrácia odvahy a energie. Z vône vanie okamžitý záblesk sviežosti vďaka talianskemu bergamotu, zatiaľ čo iskrivá zmes pomaranča a mandarínky jej dodáva radostný úvodný akord. Inštinktívna sila charakteru a intuície. Neočakávané a prekvapujúce trio kontrastných zložiek, v srdci tejto vône, vyúsťuje do skutočne novodobej vonnej zmesi. Teplo korenistého badiánu, jemné vibrácie pikantného kardamonu a neskrývaná provokácia sily jamajského korenia odhaľuje vôňu s nekonvenčné a nekompromisnou osobnosťou. Zmyselná prenikavosť plná emócií. Teraz prichádza k slovu vlna zmyselnosti v podobe nadčasového a vzácneho haitského vetiveru a intenzívneho pačuli. Táto zmyselnosť je podčiarknutá jemným dotykom bielej ambry. Toto je vonný záver, ktorý nanovo definuje kód elegantnej mužnosti.

Vonné zložky parfumu

Parfumy David Beckham charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum David Beckham Instinct – EDT 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu David Beckham Instinct – EDT 75 ml:

Hlava

taliansky bergamot, pomaranč, mandarínka

Srdce

badián, kardamón, jamajské korenie

Základ

haitský vetiver, pačuli, biela ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy David Beckham?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum David Beckham Instinct – EDT 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy David Beckham za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky David Beckham.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu David Beckham Instinct – EDT 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom David Beckham Instinct – EDT 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky David Beckham. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár