Parfum Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Woman – EDT 1 ml – odstrek

  • Parfum Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Woman – EDT 1 ml – odstrek (Toaletná voda),
  • Citrusová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Davidoff predávajú: vivantis.sk

O parfumu Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Woman – EDT 1 ml – odstrek

Davidoff Cool Water Street Fighter Champion Edition – túto exkluzívnu ženskú vôňu navrhol Jérome di Marino. Krásnu citrusovo-sviežu vôňu bude milovať každá žena. Táto toaletná voda bola vytvorená súčasne s mužskou vôňou a stojí na sviežosti mandarínky a šťavnaté hrušky s krémovou tuberózou, ktorá tejto sviežej vôni dodáva zmyselnú a dlhotrvajúci stopu.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Davidoff charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Woman – EDT 1 ml – odstrek a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Woman – EDT 1 ml – odstrek:

Hlava

mandarínka

Srdce

hruška

Základ

tuberóza

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Davidoff?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Woman – EDT 1 ml – odstrek a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Davidoff za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Davidoff.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Woman – EDT 1 ml – odstrek

Ak máte skúsenosti s parfumom Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition Woman – EDT 1 ml – odstrek tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Davidoff. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár