Parfum Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml

  • Parfum Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Davidoff predávajú: vivantis.sk

O parfumu Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml

Tento rok v lete sa vydajte na nezabudnuteľnú cestu s Davidoff Cool Water Woman Summer Edition, vzdušnú a veľmi ženskú vôňou. Preneste svoje zmysly do nádherných modrých vôd Tichého oceánu … a ponorte sa. Vôňa začína ovocno-vodné melónovou notou, srdce je jemná kytica konvaliniek a základ ich z neuveriteľného koreňa fialky.
Na trh bola uvedená v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Davidoff charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml:

Hlava

melón

Srdce

konvalinka

Základ

koreň fialky

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Davidoff?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Davidoff za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Davidoff.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Davidoff. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár