Parfum Diesel Bad Intense – EDP 125 ml

  • Parfum Diesel Bad Intense – EDP 125 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Diesel predávajú: vivantis.sk

O parfumu Diesel Bad Intense – EDP 125 ml

Bad Intense je intenzívnejšia a zmyselnejšiu vôňa ako tá pôvodná. Vôňa sa znovu mieša s omamnými akordy tabaku a kaviáru a vytvára nečakaný podpis. Návyková a zmyselná vôňa začína návalom muškátového orieška, škorice a bergamotu. Potom tento horúci kokteil osvieži kaviárový akord. Nakoniec ukáže svoju silu drevo a tabak, vďaka ktorým už nebudete chcieť nič iné. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Diesel charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Diesel Bad Intense – EDP 125 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Diesel Bad Intense – EDP 125 ml:

Hlava

muškátový oriešok, škorica, bergamot

Srdce

kaviár

Základ

tabak, drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Diesel?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Diesel Bad Intense – EDP 125 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Diesel za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Diesel.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Diesel Bad Intense – EDP 125 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Diesel Bad Intense – EDP 125 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Diesel. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár