Parfum Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml

  • Parfum Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml (Testery parfémov),
  • Citrusová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Dior predávajú: vivantis.sk

O parfumu Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml

Keď sofistikovaní muži a ženy chcú predviesť svoju lásku, siahnu po Escale A Parati. Táto unisex vôňa nachádza inšpiráciu v živej krajine uvoľnenej brazílskej kultúry. Exotická, s nádychom rozmaru. Táto zábavne milujúci vôňa sa najlepšie hodí počas príležitostných výletov v teplých letných dňoch. Či už plánujete dlhé prechádzky po pláži alebo plavbu s priateľmi, táto lákavá vôňa vás nenechá visieť na suchu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2012.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Dior charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml:

Hlava

petitgrain, citrón, horký pomaranč

Srdce

mäta, palisander, škorica, červené bobule

Základ

fazuľa tonka, drevité tóny

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Dior?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Dior za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Dior.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Dior Escale A Parati – EDT – TESTER 125 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Dior. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár