Parfum Dior Joy By Dior Intense – EDP – TESTER 90 ml

  • Parfum Dior Joy By Dior Intense – EDP – TESTER 90 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Dior predávajú: vivantis.sk

O parfumu Dior Joy By Dior Intense – EDP – TESTER 90 ml

Joy By Dior Intense je orientálne-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí šťavnatý bergamot a esencie z listov horkého pomaranča (neroli), v srdci sa snúbi akordy jazmínu a francúzskej ruže. Kompozíciu uzatvára santalové drevo, pižmo, fazuľa tonka a sladká vanilka.
Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Dior charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Dior Joy By Dior Intense – EDP – TESTER 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Dior Joy By Dior Intense – EDP – TESTER 90 ml:

Hlava

bergamot, neroli

Srdce

ruža z Grasse, jazmín

Základ

fazuľa tonka, santalové drevo, vanilka, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Dior?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Dior Joy By Dior Intense – EDP – TESTER 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Dior za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Dior.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Dior Joy By Dior Intense – EDP – TESTER 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Dior Joy By Dior Intense – EDP – TESTER 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Dior. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár