Parfum Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml

  • Parfum Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Diptyque predávajú: vivantis.sk

O parfumu Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml

Táto drevito-korenistá vôňa s ambrovým podtónom je ódou na vanilku, tentoraz ale v úplne netradičnom, sofistikovanom poňatie. Zmes kardamónu, ružového korenia a šafranu dodáva bourbonskej vanilke na iskrivosti, zatiaľ čo vetiver, kadidlo a čierny čaj umocňujú jej zvodnú exotickú povahu. Eau Duell je stelesnením naplnených snov, vzdialených horizontov a všetkého exotického.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Diptyque charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml:

Hlava

jalovec, kardamom, vanilka, pižmo, čierny čaj, bergamot, elemi, ružové korenie, šafran, ambra, olibanum

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Diptyque?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Diptyque za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Diptyque.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Diptyque Eau Duelle – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Diptyque. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár