Parfum Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml

  • Parfum Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Diptyque predávajú: vivantis.sk

O parfumu Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml

Pôvod tohto mena je záhadný. Týka sa to troch múdrych kráľov, troch zakladateľov Diptyque alebo tretej vône vytvorené značkou? Na vrchole hory Athos sme po dlhej prechádzke hľadali úkryt pred horiacim slnkom v stenách kláštora. Keď sme otvorili dvere, vôňa živicového kríky sa miešala s kadidlom a myrhou počas bohoslužby. Korenistá, drevitá vôňa, tajomná a upokojujúce. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1975.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Diptyque charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml:

Hlava
myrha, kadidlo, citrusy, rozmarín
Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Diptyque?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Diptyque za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Diptyque.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Diptyque. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár