Parfum Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml

  • Parfum Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Diptyque predávajú: vivantis.sk

O parfumu Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml

Táto zelená kvetinová vôňa, ktorá evokuje prechádzku anglickú záhradou, patrí od svojho vzniku k najoriginálnejším a najobľúbenejším vôňam Diptyque . L´Ombre Dans L´Eau mieša sviežosť ruží s prenikavo zelenými nóty lístkov a púčikov čiernych ríbezlí.Vôňa bola uvedená na trh v roku 1983.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Diptyque charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml:

Hlava

bergamot, lístky a púčiky čiernych ríbezlí, mandarínka

Srdce

bulharská ruža

Základ

pižmo, šedá ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Diptyque?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Diptyque za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Diptyque.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Diptyque. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár