Parfum Diptyque Ofresia – EDT 100 ml

  • Parfum Diptyque Ofresia – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Diptyque predávajú: vivantis.sk

O parfumu Diptyque Ofresia – EDT 100 ml

Táto vzdušná kvetinová toaletná voda, v ktorej Olivia Giacobetti originálnym spôsobom spojila éterickú vôňu frézií s tajomným čiernym korením, evokuje sviežosť rozkvitnutej jarnej záhrady pri dome zakladateľov značky Diptyque v Normandii. Úžasná alternatíva ťažkých kvetinových vôní, obzvlášť príjemná po rannej sprche alebo kúpeli.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Diptyque charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Diptyque Ofresia – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Diptyque Ofresia – EDT 100 ml:

Hlava

korenie

Srdce

frézie

Základ

drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Diptyque?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Diptyque Ofresia – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Diptyque za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Diptyque.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Diptyque Ofresia – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Diptyque Ofresia – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Diptyque. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár