Parfum Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml

  • Parfum Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Diptyque predávajú: vivantis.sk

O parfumu Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml

Legendárnější než kadidlo, vzácnejšie ako šafran, drahšie než ambra. Oud, ktorému sa tiež prezýva tekuté zlato, je tmavá živica s hypnotickou vôňou dreva a kože sa zemitým živočíšnym nádychom. Laoská oud v tejto úchvatnej orientálnej kompozícii prejasňuje prítomnosť bulharskej ruže. Somálske olibanum vôňu dodáva na hĺbke a vanilka, santalové drevo a pačuli zase na opulentnosti. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Diptyque charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml:

Hlava
bulharská ruža
Srdce
laoský oud
Základ
olibanum, pačuli, santalové drevo, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Diptyque?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Diptyque za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Diptyque.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Diptyque Oud Palao – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Diptyque. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár