Parfum Diptyque Tempo – EDP 75 ml

  • Parfum Diptyque Tempo – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Diptyque predávajú: vivantis.sk

O parfumu Diptyque Tempo – EDP 75 ml

Zemité Tempo vzniklo ako pocta pačuli – olfaktorické ikone šesťdesiatych rokov a symbolu slobody, duchovna a nádejou jednej generácie, ktorá sa rozhodla zmeniť budúcnosť. Zmiešaním troch rôznych extrakciou pačuli z indonézskeho ostrova Sulawesi sa značke Diptyque podarilo vytvoriť sofistikovanú, elegantný, zamatovo-drevitú vôňu, ktorá s pomocou aromatické šalvie, čaju maté a fialkových lístkov odhaľuje mimoriadnu krásu tejto surovej ingrediencie. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Diptyque charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Diptyque Tempo – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Diptyque Tempo – EDP 75 ml:

Hlava
bergamot, jazmín, ružové korenie
Srdce
fialkovej listy, pačuli
Základ
maté, šalvia

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Diptyque?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Diptyque Tempo – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Diptyque za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Diptyque.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Diptyque Tempo – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Diptyque Tempo – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Diptyque. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár