Parfum Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml

  • Parfum Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Diptyque predávajú: vivantis.sk

O parfumu Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml

Božská neodolateľne dymová vôňa haitského vetiveru sa pre svoju nekompromisnú mužnú silu a ohnivý charakter používa prevažne v pánskych parfumoch. Rodovo fluidné Vetyverio v podobe parfumovej vody, ale ponúka úplne odlišné spracovanie vetiveru. V podaní parfuméra Oliviera Pescheux je intenzívna a zároveň mimoriadne delikátna. Prirodzenou sviežosť vetiveru v úvode umocňuje grep, zatiaľ čo pačuli podčiarkuje jeho dymový charakter. Moment prekvapenia potom do celej kompozície vnáša prítomnosť nežne zmyselné tureckej ruže, ktorá Vetyverio posúva za hranice pohlavia. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Diptyque charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml:

Hlava
grapefruit
Srdce
turecká ruža
Základ
vetiver, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Diptyque?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Diptyque za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Diptyque.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Diptyque Vetyverio – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Diptyque. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár