Parfum Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml

  • Parfum Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Diptyque predávajú: vivantis.sk

O parfumu Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml

Táto svieža drevitá vôňa hravým spôsobom stiera hranice medzi pohlaviami tým, že v sebe mieša mužný vetiver s kvetinami, ktoré sú typické pre dámske vône. Sviežosť citrusov okorenených muškátovým orieškom dopĺňa hrejivo exotický vetiver v kombinácii s tureckou ruží, ylang ylangom a muškátom. Vetyverio obsahuje tú najkvalitnejšiu vetiverovej esenciu vo vysokej 25% koncentrácii. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2010.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Diptyque charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml:

Hlava
mandarínka, grapefruit, muškátový oriešok
Srdce
muškát, ruža, ylang-ylang
Základ
céder, pižmo, vetiver

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Diptyque?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Diptyque za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Diptyque.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Diptyque Vetyverio – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Diptyque. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár