Parfum Diptyque Volutes – EDP 75 ml

  • Parfum Diptyque Volutes – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Diptyque predávajú: vivantis.sk

O parfumu Diptyque Volutes – EDP 75 ml

1930, zaoceánsky parník smerujúci do Saigonu. Na hornej palube zostávajú ženy vo večerných šatách, držiaky cigariet v ruke a orchester hrá v salóniku. Z jeho detských spomienok si Yves Coueslant zachoval zvuky a vône: jemný tabak stúpajúca v pramienkoch, miešajúca sa s púdrovú vôňou make-upu. Urobte si výlet do ríše divov s hlbokými, bohatými tónmi tejto vône – robustný zmes silných pižmových tónov, ktorá je iba transformačný. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2012.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Diptyque charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Diptyque Volutes – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Diptyque Volutes – EDP 75 ml:

Hlava
tabak, kosatec, med, korenie, styrax
Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Diptyque?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Diptyque Volutes – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Diptyque za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Diptyque.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Diptyque Volutes – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Diptyque Volutes – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Diptyque. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár