Parfum DKNY DKNY Men Summer 2020 – EDT 100 ml

  • Parfum DKNY DKNY Men Summer 2020 – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Ovocná vône pre mužov,
  • Originálne parfumy DKNY predávajú: vivantis.sk

O parfumu DKNY DKNY Men Summer 2020 – EDT 100 ml

DKNY a jej nová vôňa Men Summer 2020 pre silné a odvážne muža. Ovocná hlava sa skladá z citróna, jablka, mandarínky a okorení ju ružové korenie. Srdce nám predstaví céder a muškátový oriešok. Kompozíciu uzatvára vetiver, pižmo a ambra. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy DKNY charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum DKNY DKNY Men Summer 2020 – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu DKNY DKNY Men Summer 2020 – EDT 100 ml:

Hlava

citrón, jablko, mandarínka, ružové korenie

Srdce

céder, muškátový oriešok

Základ

vetiver, pižmo, ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy DKNY?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum DKNY DKNY Men Summer 2020 – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy DKNY za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky DKNY.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu DKNY DKNY Men Summer 2020 – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom DKNY DKNY Men Summer 2020 – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky DKNY. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár