Parfum DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml

  • Parfum DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy DKNY predávajú: vivantis.sk

O parfumu DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml

DKNY predstavila novú vôňu Women Summer 2020. Je určená pre ženy, ktoré si užívajú život. V ovocnej hlave ucítime malinu, hrušku, mandarínku a sorbet. Srdce prevonia pomarančový kvet, mučenka a prekrásna čistá ľalie. Pižmo s jantárom a santalovým drevom sa ujme pozície v základe. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy DKNY charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml:

Hlava

hruška, mandarínka, malina, sorbet

Srdce

pomarančový kvet, mučenka, ľalie

Základ

pižmo, jantár, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy DKNY?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy DKNY za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky DKNY.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky DKNY. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár