Parfum Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml

  • Parfum Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Dolce & Gabbana predávajú: vivantis.sk

O parfumu Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml

K By Dolce & Gabbana je drevito-aromatická vôňa pre mužov. Hlavu tvorí citrusy doplnené o plody borievky (borievky). V srdci sa snúbi levandule, pelargónie, muškátová šalvia a druh chilli papričky (pimento). Kompozíciu uzatvára céder, pačuli a vetiver. Vôňa pre všetkých mužov, ktorí sa chcú cítiť ako králi. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Dolce & Gabbana charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml:

Hlava
citrusy, červený pomaranč, citrón, borievky
Srdce
pimento, muškátová šalvia, pelargónie, levanduľa
Základ
céder, vetiver, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Dolce & Gabbana?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Dolce & Gabbana za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Dolce & Gabbana.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Dolce & Gabbana. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár