Parfum Dsquared² Wood For Her – EDT 50 ml

  • Parfum Dsquared² Wood For Her – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Dsquared² predávajú: vivantis.sk

O parfumu Dsquared² Wood For Her – EDT 50 ml

Wood For Her je kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy. Hlava je tvorená mandarínkou, malinou, konvalinkou a magnólií. Čisto kvetinové srdce obsahuje jazmín a vonokvětka (osmanthus). V základe ucítite kombinácii bieleho dreva, cédru a Ambroxan.
Na trh bola uvedená v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Dsquared² charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Dsquared² Wood For Her – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Dsquared² Wood For Her – EDT 50 ml:

Hlava

mandarínka, malina, magnólia, konvalinka

Srdce

vonokvětka, jazmín

Základ

biele drevo, céder, ambroxan

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Dsquared²?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Dsquared² Wood For Her – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Dsquared² za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Dsquared².

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Dsquared² Wood For Her – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Dsquared² Wood For Her – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Dsquared². Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár