Parfum Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfum Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Citrusová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Dunhill predávajú: vivantis.sk

O parfumu Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml

Desire Extreme je odvážna a korenistá vôňa. Nezabudnuteľnú, kožovitú vôňu má nosiť muž, ktorý si chce, aby si ho niekto všimol. Vrchná nota poskytuje energizujúci splash citrusov. Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa otvára možnosti, ktoré sú pred nami. Vždy zelený cyprus prepožičiava hlbokú zemitosť a uzemňuje krvavý pomaranč s pocitom sily a odvahy. Nakoniec bohatý jantár ukončí motív vôňa pižmovú sladkostí. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Dunhill charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml:

Hlava
krvavý pomaranč, bergamot, šafran
Srdce
cyprus, šalvia
Základ
koža, jantár, pačuli, vetiver

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Dunhill?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Dunhill za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Dunhill.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Dunhill. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár