Parfum Eight & Bob Annicke 6 – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Eight & Bob Annicke 6 – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Eight & Bob predávajú: vivantis.sk

O parfumu Eight & Bob Annicke 6 – EDP – TESTER 100 ml

Krásne namiešaný elixír, ktorý zosobňuje zložité dimenzie ženy. Vrchné tóny bergamotu a klinčeka predstavujú jej nóbl sofistikovanosť, postavenú vedľa sečuánského korenia, aby zdôraznil jej drzú stránku. Tóny ruže a jantáru zjemňujú celú vôňu. Základné tóny teplého, bohatého páru indického santalového dreva s húževnatým labdana, dopĺňajú túto vyváženú zmes. Táto jedinečná vôňa zdobená vysoko žiadaným benzoin stelesňuje skutočnú hodnotu jeho zložiek. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Eight & Bob charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Eight & Bob Annicke 6 – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Eight & Bob Annicke 6 – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava
bergamot, sečuánske korenie, klinček
Srdce
ruže absolue, škorica, jantár
Základ
santalové drevo, labdanum, benzoin

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Eight & Bob?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Eight & Bob Annicke 6 – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Eight & Bob za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Eight & Bob.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Eight & Bob Annicke 6 – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Eight & Bob Annicke 6 – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Eight & Bob. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár