Parfum Elie Saab Girl Of Now Forever – EDP – TESTER 90 ml

  • Parfum Elie Saab Girl Of Now Forever – EDP – TESTER 90 ml (Testery parfémov),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Elie Saab predávajú: vivantis.sk

O parfumu Elie Saab Girl Of Now Forever – EDP – TESTER 90 ml

Girl of Now Forever je zdobená novým kvetinovým designom Coral, ktorý ladí s farbou šťavy. Ako sa poznámky vlievajú, začína nový príbeh: sviežejšia, farebnejšie a zábavnejšie! Viac ako vôňa, je to óda na mladosť, priateľstvo, život! Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Elie Saab charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Elie Saab Girl Of Now Forever – EDP – TESTER 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Elie Saab Girl Of Now Forever – EDP – TESTER 90 ml:

Hlava
citrón, malina
Srdce
čierne ríbezle, ruža, mandle, pomarančový kvet
Základ
pačuli, pižmo, vetiver, cashmeran

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Elie Saab?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Elie Saab Girl Of Now Forever – EDP – TESTER 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Elie Saab za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Elie Saab.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Elie Saab Girl Of Now Forever – EDP – TESTER 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Elie Saab Girl Of Now Forever – EDP – TESTER 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Elie Saab. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár