Parfum Elie Saab Le Parfum – EDP 50 ml EDP + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml

  • Parfum Elie Saab Le Parfum – EDP 50 ml EDP + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml (Darčeková sada),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Elie Saab predávajú: vivantis.sk

O parfumu Elie Saab Le Parfum – EDP 50 ml EDP + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml

Le Parfum od značky Elie Saab je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy, ktorá sa otvára sviežimi tónmi pomarančovníka, v srdci vône sa ukrýva jazmín. Jazmínovej srdce pozvoľna prechádza do základu tvoreného medom, ruží, pačuli a cédrovým drevom. Túto vôňu vytvoril Francis Kurkdjian. Vôňa bola na trh uvedená v roku 2011.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Elie Saab charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Elie Saab Le Parfum – EDP 50 ml EDP + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Elie Saab Le Parfum – EDP 50 ml EDP + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml:

Hlava
kvet pomarančovníka
Srdce
jazmín
Základ
med, ruža, pačuli, cédrové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Elie Saab?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Elie Saab Le Parfum – EDP 50 ml EDP + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Elie Saab za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Elie Saab.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Elie Saab Le Parfum – EDP 50 ml EDP + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Elie Saab Le Parfum – EDP 50 ml EDP + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Elie Saab. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár