Parfum Elizabeth Arden Green Tea – EDT TESTER 1 ml – odstrek

  • Parfum Elizabeth Arden Green Tea – EDT TESTER 1 ml – odstrek (Testery parfémov),
  • Citrusová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Elizabeth Arden predávajú: vivantis.sk

O parfumu Elizabeth Arden Green Tea – EDT TESTER 1 ml – odstrek

Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa s akordmi zeleného čaju, mäty a citrónu. Zelený čaj dodáva energiu a povznáša telo, dráždi vaše zmysly a povzbudí ducha. V srdci parfumu objavíte aj kvetinové tóny nežného jazmínu, dráždivého klinčeka a zmyselnej ambry. Green Tea je svieža, citrusová a energická, vhodná pre každodenné nosenie. Green Tea je ideálny pre všetky ženy, ktoré majú rady ľahké a svieže vône.
Vôňa bola vytvorená v roku 1999.
O tejto vôni vám viac napovie náš magazín .

Vonné zložky parfumu

Parfumy Elizabeth Arden charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Elizabeth Arden Green Tea – EDT TESTER 1 ml – odstrek a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Elizabeth Arden Green Tea – EDT TESTER 1 ml – odstrek:

Hlava

rebarbora, mäta, citrón, pomarančová kôra, bergamot

Srdce

jazmín, karafiát, pižmo, ambra

Základ

rasca, zelený čaj, klinček

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Elizabeth Arden?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Elizabeth Arden Green Tea – EDT TESTER 1 ml – odstrek a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Elizabeth Arden za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Elizabeth Arden.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Elizabeth Arden Green Tea – EDT TESTER 1 ml – odstrek

Ak máte skúsenosti s parfumom Elizabeth Arden Green Tea – EDT TESTER 1 ml – odstrek tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Elizabeth Arden. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár