Parfum Elizabeth Arden Green Tea Pear Blossom – EDT 100 ml

  • Parfum Elizabeth Arden Green Tea Pear Blossom – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Elizabeth Arden predávajú: vivantis.sk

O parfumu Elizabeth Arden Green Tea Pear Blossom – EDT 100 ml

Táto vôňa, inšpirovaná jemnými bielymi kvetmi zeleného hrušky Anjou, zachytáva vôňu slnkom zaliateho háje. Od prvého dojmu to srší ďalekosiahlu, sladkou kvetinovou vôňou, podmanivou radosťou a šťastím. Ako harmonizujúci konečný dotyk je podpis ženský, mäkký a svieži s bezkonkurenčnou čistotou hrušiek, ktorá nádherne prebúdza vaše zmysly.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Elizabeth Arden charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Elizabeth Arden Green Tea Pear Blossom – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Elizabeth Arden Green Tea Pear Blossom – EDT 100 ml:

Hlava

hruška, citrón, bergamot

Srdce

zelený čaj, list hrušky, jazmín sambac, maté

Základ

pižmo, mach, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Elizabeth Arden?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Elizabeth Arden Green Tea Pear Blossom – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Elizabeth Arden za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Elizabeth Arden.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Elizabeth Arden Green Tea Pear Blossom – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Elizabeth Arden Green Tea Pear Blossom – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Elizabeth Arden. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár