Parfum Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Elizabeth Arden predávajú: vivantis.sk

O parfumu Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml

My Fifth Avenue je kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy s pižmovým základom. Hlavu tvorí citrón, mandarínka, lístky fialky, ozónovej a ďalšie kvetinové akordy. Srdce obsahuje lotus, jazmín, konvalinku, hrušku, ružu a hedion. Kompozíciu uzatvára kombinácia pižma, kosatca, ambrového a cédrového dreva.
Na trh bola uvedená v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Elizabeth Arden charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava

citrón, mandarínka, lístok fialky, kvetinové tóny, ozónovej akordy

Srdce

lotus, jazmín, hedione, konvalinka, hruška, ruža

Základ

pižmo, ambrové drevo, kosatec, céder

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Elizabeth Arden?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Elizabeth Arden za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Elizabeth Arden.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Elizabeth Arden. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár