Parfum Elode Bold – EDT 100 ml

  • Parfum Elode Bold – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Elode predávajú: vivantis.sk

O parfumu Elode Bold – EDT 100 ml

Pánska vôňa Elode Bold je inšpirovaná svetoznámou a veľmi obľúbenou toaletnou vodou Boss No.6 Bottled od značky Hugo Boss . Hlava obsahuje slivku, jablko a citrusy. V srdci sa ukrýva korenená kombinácia klinčekov, škorice a mahagónu. Kompozíciu dotvára olivovník, vetiver, cédrové a santalové drevo. Na trh bola uvedená v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Elode charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Elode Bold – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Elode Bold – EDT 100 ml:

Hlava

slivka, jablko, citrusy

Srdce

klinček, škorica, mahagón

Základ

cédrové drevo, santalové drevo, olivovník, vetiver

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Elode?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Elode Bold – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Elode za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Elode.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Elode Bold – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Elode Bold – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Elode. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár