Parfum Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml

  • Parfum Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Elode predávajú: vivantis.sk

O parfumu Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml

Romantická vôňa Life Is A Dream pre ženy je inšpirovaná kvetinovou parfémovou vodou La Vie Est Belle od značky Lancome .
Hlava obsahuje orgován, pomaranč, čierne ríbezle, červené ovocie a bobuľovité plody. V srdci sa ukrýva kombinácia jazmínu, pomarančového kvetu, bieleho kosatca, fialky a broskyne. Kompozíciu dotvára sladká vanilka, pačuli, sušená ambra a maltol
Na trh bola uvedená v roku 2020.
 

Vonné zložky parfumu

Parfumy Elode charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml:

Hlava

orgován, pomaranč, čierne ríbezle, červené ovocie, bobuľovité plody

Srdce

jazmín, pomarančový kvet, biely kosatec, fialka, broskyňa

Základ

vanilka, pačuli, sušená ambra, maltol

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Elode?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Elode za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Elode.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Elode Life Is A Dream – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Elode. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár