Parfum EP Line Baby Shark – EDT 30 ml

  • Parfum EP Line Baby Shark – EDT 30 ml (Toaletná voda),
  • Citrusová vône pre deti,
  • Originálne parfumy EP Line predávajú: vivantis.sk

O parfumu EP Line Baby Shark – EDT 30 ml

V novembri 2015 sa na YouTube rozšírila populárna detská pieseň „Baby Shark“ a od tej doby ju nemôžeme dostať z našich myslí! Veselá a nákazlivá pieseň si už podmanila srdcia mnohých detí a na YouTube si už získala miliardy zhliadnutí. V súčasnej dobe existuje tiež kozmetika Baby Shark. Táto toaletná voda má sviežu sladkú vôňu, ktorá na pokožke zostane dlho. Baby Shark je zobrazený aj na fľaši.

Vonné zložky parfumu

Parfumy EP Line charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum EP Line Baby Shark – EDT 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu EP Line Baby Shark – EDT 30 ml:

Hlava

citrusy

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy EP Line?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum EP Line Baby Shark – EDT 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy EP Line za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky EP Line.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu EP Line Baby Shark – EDT 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom EP Line Baby Shark – EDT 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky EP Line. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár