Parfum EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml

  • Parfum EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml (Toaletná voda),
  • Citrusová vône pre deti,
  • Originálne parfumy EP Line predávajú: vivantis.sk

O parfumu EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml

Vstúpte otvorenou bránou do ríše dinosaurov vďaka kozmetickým produktom značky Eau My Dino. S prvým privoňaním sa môžete tešiť na spojenie sviežeho grapefruitu a mandarínky. V srdci toaletné vody sa ukrýva ruže a základ patrí santatovému drevu.

Vonné zložky parfumu

Parfumy EP Line charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml:

Hlava
grapefruit, mandarínka
Srdce
ruže
Základ
santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy EP Line?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy EP Line za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky EP Line.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky EP Line. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár