Parfum Escentric Molecules Molecule 03 – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfum Escentric Molecules Molecule 03 – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Fougerová vône unisex,
  • Originálne parfumy Escentric Molecules predávajú: vivantis.sk

O parfumu Escentric Molecules Molecule 03 – EDT – TESTER 100 ml

Toaletná voda Molecule 03 od značky Escentric Molecules je svieža vôňa pre mužov aj ženy (unisex). Vôňa bola vytvorená parfumérom Geza Schoen em na jednej pachové chemickej látke – vetiveryl acetátu. Na trh bola uvedená v roku 2010.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Escentric Molecules charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Escentric Molecules Molecule 03 – EDT – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Escentric Molecules Molecule 03 – EDT – TESTER 100 ml:

Hlava
vetiver
Srdce
vetiver
Základ
vetiver

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Escentric Molecules?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Escentric Molecules Molecule 03 – EDT – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Escentric Molecules za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Escentric Molecules.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Escentric Molecules Molecule 03 – EDT – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Escentric Molecules Molecule 03 – EDT – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Escentric Molecules. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár