Parfum Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Fendi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml

Furioso od značky Fendi je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2014. Hlavu tvorí kalábrijský bergamot a ružové korenie, v srdci sa snúbi zaujímavá kombinácia čakanky, jazmínu a gardénie. Kompozíciu uzatvára ambra, kadidlo a guajakové drevo.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Fendi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava
kalábrijský bergamot, ružové korenie
Srdce
čakanka, jazmín, gardénia
Základ
ambra, kadidlo, guajakové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Fendi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Fendi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Fendi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Fendi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár