Parfum Ferrari Scuderia Forte – EDT 125 ml

  • Parfum Ferrari Scuderia Forte – EDT 125 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Ferrari predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ferrari Scuderia Forte – EDT 125 ml

Táto vôňa je nabitá ovocnými tónmi v lahodnej kombinácii, ktorá má veľkú výdrž. Vrchné tóny sú svieže vďaka jablku, sladkému ananásu a talianskemu citrónu, ktoré blednú k srdcu, kde sú tóny slivky, škorice a pomarančového kvetu. Skvelá zmes krémové madagaskarskej vanilky, pačuli a virginského cédru ponúka svoju dlhodobú vôňu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ferrari charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ferrari Scuderia Forte – EDT 125 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ferrari Scuderia Forte – EDT 125 ml:

Hlava

ananás, jablko, citrón

Srdce

pomarančový kvet, škorica, slivka

Základ

vanilka, pačuli, céder

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ferrari?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ferrari Scuderia Forte – EDT 125 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ferrari za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ferrari.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ferrari Scuderia Forte – EDT 125 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ferrari Scuderia Forte – EDT 125 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ferrari. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár