Parfum Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorka s rozprašovačom

  • Parfum Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorka s rozprašovačom (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Givenchy predávajú: vivantis.sk

O parfumu Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorka s rozprašovačom

Toaletná voda Eau de Givenchy Rose je úžasná pre všetky ženy a do akéhokoľvek počasia. Ako prvý vstupuje do hry vohokvětka a šťavnatá mandarínka. Ďalej vôňa pokračuje kvetinovo – jazmín, ruže a vodný hyacint. Kompozíciu ukončuje pižmo a pačuli. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019. Nosom tejto vône je Francois Demachy.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Givenchy charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorka s rozprašovačom a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorka s rozprašovačom:

Hlava

vonokvětka, mandarínka

Srdce

jazmín, vodný hyacint, ruža

Základ

pižmo, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Givenchy?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorka s rozprašovačom a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Givenchy za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Givenchy.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorka s rozprašovačom

Ak máte skúsenosti s parfumom Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorka s rozprašovačom tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Givenchy. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár