Parfum Gucci Gucci Bloom – EDP 50 ml

  • Parfum Gucci Gucci Bloom – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Gucci predávajú: vivantis.sk

O parfumu Gucci Gucci Bloom – EDP 50 ml

Za vznikom kvetinové vône Gucci Bloom stojí taliansky módny návrhár Alessandro Michele. Hlava sa skladá z pomaranča a zelených tónov. V srdci sa mieša tuberóza s jazmínom a zimolezom. V základe sa následne rozvonia santalové drevo spoločne s vanilkou a koreňom kosatca.
Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017 a jej nosom je Alberto Morillas.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Gucci charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Gucci Gucci Bloom – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Gucci Gucci Bloom – EDP 50 ml:

Hlava

pomaranč, zelené tóny

Srdce

tuberóza, jazmín, zimolez

Základ

koreň kosatca (Orris Root), santalové drevo, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Gucci?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Gucci Gucci Bloom – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Gucci za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Gucci.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Gucci Gucci Bloom – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Gucci Gucci Bloom – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Gucci. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár