Parfum Gucci Guilty Cologne Pour Homme – EDT 150 ml

  • Parfum Gucci Guilty Cologne Pour Homme – EDT 150 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Gucci predávajú: vivantis.sk

O parfumu Gucci Guilty Cologne Pour Homme – EDT 150 ml

Guilty Cologne Pour Homme je toaletná voda od značky Gucci, ktorá nesmie chýbať na žiadnom pánskom toaletnom stolíku. Rozmanité ingrediencie tejto vôni dodávajú ten správny efekt. Toaletná voda sa otvára žiarivými tónmi bergamotu, ktorý súčasne podčiarkuje vôňu rozmarínu a bobúľ borievky. Potom sa uvoľňuje esencia cyprusu, heliotropu a fialky. Celá kompozícia stojí na základe z výrazného pačuli, podmanivého cédrového dreva a hrejivého pižma. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Gucci charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Gucci Guilty Cologne Pour Homme – EDT 150 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Gucci Guilty Cologne Pour Homme – EDT 150 ml:

Hlava

bergamot, rozmarín, jalovec

Srdce

cyprus, heliotrop, fialka

Základ

céder, pižmo, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Gucci?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Gucci Guilty Cologne Pour Homme – EDT 150 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Gucci za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Gucci.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Gucci Guilty Cologne Pour Homme – EDT 150 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Gucci Guilty Cologne Pour Homme – EDT 150 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Gucci. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár