Parfum Gucci Guilty Pour Femme 2021 – EDT 90 ml

  • Parfum Gucci Guilty Pour Femme 2021 – EDT 90 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Gucci predávajú: vivantis.sk

O parfumu Gucci Guilty Pour Femme 2021 – EDT 90 ml

Toaletná voda Gucci Guilty s výrazným jantárovým akordom je definovaná ľahkou, svieža ženskosťou šeříkových lístkov s iskrivým citrusovým nádychom a zmyselných ambrových tónov a pačuli. Otvára sa v nálade podpise vône. Žiariace citrusové vrchné tóny mandarínky sú zmiešané s ružovým korením pre jasnú a žiarivú sviežosť. Srdce kvetinové kvality orgovánu kombinuje s ovocnou zmesou broskýň a malín as tónmi pelargónie a vytvára jemný a harmonický kontrast. Nakoniec tóny pačuli a jantáru odhaľujú teplo a krémovosti suchého dychu.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2021.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Gucci charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Gucci Guilty Pour Femme 2021 – EDT 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Gucci Guilty Pour Femme 2021 – EDT 90 ml:

Hlava

ružové korenie, mandarínka

Srdce

orgován, broskyňa, malina, pelargónie, čierne ríbezle, jazmín

Základ

pižmo, pačuli, jantár, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Gucci?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Gucci Guilty Pour Femme 2021 – EDT 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Gucci za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Gucci.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Gucci Guilty Pour Femme 2021 – EDT 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Gucci Guilty Pour Femme 2021 – EDT 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Gucci. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár