Parfum Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 90 ml

  • Parfum Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 90 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Gucci predávajú: vivantis.sk

O parfumu Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 90 ml

Guilty Pour Homme Eau de Parfum je skvelý pre mužov všetkých typov. Po začiatku ucítite rozkvitnutú ružu a pálivú chilli papričku. V srdci tejto skvelej vône ucítite noroli, pomarančový kvet a zmyselnú levanduľu. A kompozíciu uzatvára cédrové drevo a pačuli. Táto vôňa nemôže chýbať na žiadnom toaletnom stolíku. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.
 

Vonné zložky parfumu

Parfumy Gucci charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 90 ml:

Hlava

ruže, paprička

Srdce

neroli, pomarančový kvet, levanduľa

Základ

cédrové drevo, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Gucci?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Gucci za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Gucci.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Gucci. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár