Parfum Guerlain Mon Guerlain – EDT 100 ml

  • Parfum Guerlain Mon Guerlain – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Guerlain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Guerlain Mon Guerlain – EDT 100 ml

Mon Guerlain Eau De Toilette je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí mandarínka, bergamot a levandule. V srdci ucítite jazmín, kvet pomarančovníka a kvetinu ylang-ylang. V základe sa ukrýva vanilka, karamel, kosatec, fialka a benzoin.
Na trh bola uvedená v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Guerlain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Guerlain Mon Guerlain – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Guerlain Mon Guerlain – EDT 100 ml:

Hlava

mandarínka, levanduľa, bergamot

Srdce

sambacký jazmín, pomarančový kvet, ylang-ylang

Základ

tahitská vanilka, benzoin, kosatec, fialka, karamel

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Guerlain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Guerlain Mon Guerlain – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Guerlain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Guerlain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Guerlain Mon Guerlain – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Guerlain Mon Guerlain – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Guerlain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár