Parfum Guerlain Mon Intense – EDP 50 ml

  • Parfum Guerlain Mon Intense – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Guerlain predávajú: vivantis.sk

O parfumu Guerlain Mon Intense – EDP 50 ml

Mon Guerlain je parfumovaný manifest dnešnej ženskosti stelesnený Angelinou Jolie. Mnohostranná, silná, slobodná a zmyselná žena. S Mon Guerlain Intense pokračuje v objavovaní mnohých aspektov ženskosti a pozýva ženy, aby potvrdili svoje odlišnosti a individualitu. Skutočná výzva preskúmať a odhaliť ich osobnosť.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Guerlain charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Guerlain Mon Intense – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Guerlain Mon Intense – EDP 50 ml:

Hlava
levanduľa, bergamot, mandarínka
Srdce
jazmín, vanilka, tahitská vanilka
Základ
pačuli, biele pižmo, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Guerlain?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Guerlain Mon Intense – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Guerlain za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Guerlain.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Guerlain Mon Intense – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Guerlain Mon Intense – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Guerlain. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár