Parfum Guess Seductive Noir Homme – EDT 100 ml

  • Parfum Guess Seductive Noir Homme – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Guess predávajú: vivantis.sk

O parfumu Guess Seductive Noir Homme – EDT 100 ml

Seductive Noir Homme od značky Guess vás urobia neodolateľným. Kedykoľvek niekde prejdete, tak sa za vami ženy otočí s iskrami v očiach. Za energický začiatok má zásluhy čierne korenie, grep a muškátový oriešok. Oslňujúci srdce v sebe ukrýva nezameniteľné a jedinečné tóny levandule, svieže tóny pomarančového kvetu a tóny čerstvého a chrumkavého zeleného jablka. A základom tejto vône je santalové drevo a ambra.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Guess charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Guess Seductive Noir Homme – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Guess Seductive Noir Homme – EDT 100 ml:

Hlava

čierne korenie, grep, muškátový oriešok

Srdce

jablko, pomarančový kvet, lavandin

Základ

ambra, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Guess?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Guess Seductive Noir Homme – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Guess za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Guess.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Guess Seductive Noir Homme – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Guess Seductive Noir Homme – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Guess. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár