Parfum Guess Seductive Noir Woman – EDT 75 ml

  • Parfum Guess Seductive Noir Woman – EDT 75 ml (Toaletná voda),
  • Orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Guess predávajú: vivantis.sk

O parfumu Guess Seductive Noir Woman – EDT 75 ml

Kvetinová vôňa Seductive Noir Woman je skvelá pre všetky ženy. Len ju skúsite a nebudete chcieť už nič iné. Táto toaletná voda vám otvára bránu do sveta fantázie. Nejříve ucítite bergamot, šalvia a pivonku, ktorá plynulo prejde do srdca vône, kde objavíte iris, jazmín a konvalinku. V základe potom ucítite biely semiš, vanilku a vetiver.
Vôňa bola na trh uvedená v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Guess charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Guess Seductive Noir Woman – EDT 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Guess Seductive Noir Woman – EDT 75 ml:

Hlava

bergamot, šalvia, pivonka

Srdce

iris, jazmín sambac, konvalinka

Základ

haitský vetiver, biely semiš, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Guess?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Guess Seductive Noir Woman – EDT 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Guess za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Guess.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Guess Seductive Noir Woman – EDT 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Guess Seductive Noir Woman – EDT 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Guess. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár