Parfum Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml

  • Parfum Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Citrusová vône unisex,
  • Originálne parfumy Hermes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml

Eau De Mandarine Ambrée od značky Hermes je osviežujúca vôňa pre mužov a ženy. Parfém ponúka teplné citrusové tóny mandarínky v kombinácii so sladkými akordy mučenky. Základ pohladí a príjemne zahreje pokožku ambrou. Na trh bola uvedená v roku 2013.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Hermes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml:

Hlava
mandarínka
Srdce
mučenka
Základ
ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Hermes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Hermes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Hermes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Hermes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár