Parfum Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml

  • Parfum Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Hermes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml

Eau de Neroli Doré od Hermes e je vôňa, ktorá má až originálne jednoduché zloženie. Letná vôňa, ktorá je citrónovo-svieži je perfektný pre mužov aj ženy. Je to unisexová vôňa čo vás povzbudí. Skladá sa z horký pomaranč, neroli a šafranu.
Jean-Claude Ellena stojí za výrobou tohto parfumu. Uviedla si na trh v roku 2016.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Hermes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml:

Hlava

horký pomaranč

Srdce

neroli

Základ

šafran

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Hermes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Hermes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Hermes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Hermes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár