Parfum Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfum Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Hermes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml

Inšpirovaná vitalitou mestských mužov chcela parfumérka Christine Nagel znova vytvoriť textúry jemných materiálov, ako je kašmír, hodváb a zamat. Chrbticou kompozícia je aromatická, botanická a mierne drevitá nota muškátové šalvie. Narcis absolútna, silná a tuhá nota, sa mieša s esenciou ružového dreva a syntetické molekuly sclarenu. Táto neobvyklá nota, ktorá sa v parfumoch používa len zriedka, prišla k Nagel po tom, čo navštívila krajčírske dielne Hermès. Pripomína teplú a kovovou paru a napodobňuje nanášanie vlhkých handričiek na vlnené obleky pred ich lisovaním železom z ťažkého kovu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2021.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Hermes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml:

Hlava

šalvia muškátová

Srdce
kovové tóny, narcis, ružové drevo
Základ

palisander

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Hermes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Hermes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Hermes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Hermes H24 – EDT – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Hermes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár