Parfum Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml

  • Parfum Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml (Toaletná voda),
  • Cyprusová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Hermes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml

Jasná a jemná Iris Ukiyoé interpretuje prakticky neznáme vône kvetov. Táto toaletná voda potláča klasický prístup ku kvetom tým, že pracuje s vôňami kvetov, ktoré sú prakticky neznáme. Jeho vôňa je jemná, ale veľmi sa tam mení, medzi rôznymi tónmi: ruža, pomarančový kvet a mandarínka, všetko vyjadrené malými, impresionistickými dotyky. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2010.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Hermes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml:

Hlava

dúhovka, pomarančový kvet, mandarínka, ruža

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Hermes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Hermes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Hermes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Hermes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár