Parfum Hermes Jour D`Hermes Absolu – EDP 85 ml

  • Parfum Hermes Jour D`Hermes Absolu – EDP 85 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Hermes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Hermes Jour D`Hermes Absolu – EDP 85 ml

Značka Hermes predstavila vôňu s názvom Jour D´ Hermes Absolu. Jej vonná kompozícia plná kvetinových tónov znázorňuje ženskosť, ktorú v sebe odráža aj samotný flakón – elegantný, nežný a jemný. Táto kvetinovo-drevitá vôňa sa otvára tónmi grapefruitu a kvetov marhule, potom sa o slovo prihlási kvetinové sdrce a na záver vôňu korunuje lišajník a drevité tóny. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2014.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Hermes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Hermes Jour D`Hermes Absolu – EDP 85 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Hermes Jour D`Hermes Absolu – EDP 85 ml:

Hlava

kvet marhule, grapefruit

Srdce

kvetinové tóny, jazmín sambac, gardénie

Základ

lišajník, drevité tóny

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Hermes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Hermes Jour D`Hermes Absolu – EDP 85 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Hermes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Hermes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Hermes Jour D`Hermes Absolu – EDP 85 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Hermes Jour D`Hermes Absolu – EDP 85 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Hermes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár