Parfum Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml

  • Parfum Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml (Toaletná voda),
  • Orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Hermes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml

Hermès Paprika Brasil je korenistá a drevitá vôňa pre mužov a ženy. Zachytáva vynikajúci vôňu korenia, papriky a korenia. Diskrétne a napriek tomu silná to je presne vzrušujúca vôňa Paprika Brasil.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2006.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Hermes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml:

Hlava

jamajské korenie, paprika, klinček

Srdce

dúhovka, zelené listy

Základ

rezeda, drevo, brazílsky sekvoj

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Hermes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Hermes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Hermes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Hermes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár