Parfum Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfum Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Hermes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml

Novinka Un Jardin sur la Lagune z kolekcie Jardin od značky Herm ès. Táto toaletná voda vás zavedie do Benátok a odhalí čaro skrytého miesta za kamennou stenou. Vytvorila ju známa parfumérka Christine Nagel.
Vôňa bola uvedená na trh v marci 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Hermes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml:

Hlava

magnólie, slizoplod, ľalie, morský vánok, drevité tóny

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Hermes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Hermes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Hermes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Hermes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár