Parfum Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml

  • Parfum Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Hermes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml

Vanille Galante od značky Hermes odhaľuje tajomstvo spojenia človeka s jeho inštinkty. Vôňa obsahuje zaujímavé ingrediencie, ktoré robia vôňu jedinečnú. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Hermes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml:

Hlava

kvetinové poznámky, vanilka, koňak, drevité poznámky, kakao, pižmo, tabak, pikantné poznámky

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Hermes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Hermes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Hermes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Hermes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár